Nuribey Çiftliği

Çukurova’nın bereketli topraklarından yurdun 4 bir yanına: Nuri Bey Çiftliği

Doğal, lezzetli, katkısız, gönül rahatlığıyla üretilen ve tüketilen meyveler

“Nerede çocukluğumuzdaki tatlar” diye andığımız, her anımızda kokusuyla, eşsiz lezzeti ve doğallığıyla bizi zamanda yolculuğa çıkaran meyvelerin adresidir Nuri Bey Çiftliği.

Yüksek Ziraat Mühendisi Nuri Çomu’nun Çukurova’nın bereketli topraklarına attığı ilk adımın üzerinden geçen yaklaşık yarım asır süresince bizler için vazgeçilmeyen olmuştur toprak. Bir verip bin aldığımız topraklarda NÇS Tarım bünyesinde kurulan Nuri Bey Çiftliği ürünleri dalındaki tazelik ve doğallıkla tüketicisine ulaşıyor.

Çiftliğimizde emek emek göz nuru ve  alın teri ile üretilen ürünlerimiz dalından taze toplanıp sizlere sunuluyor. Mevsiminin meyvesi, evinizin her odasına yayılacak eşsiz doğal kokusuyla birlikte adresinize gönderiliyor.

Bahçelerimizde 6 çeşit şeftali, 8 çeşit nektarin, 9 çeşit erik, 4 çeşit mandalina, 2 çeşit elma, 2 çeşit nar ve limon bulunuyor. Ürün çeşitliliğimizi arttırarak  lezzetimizi ve kalitemizi memleketimizin dört bir yanına dağıtmaya devam edeceğiz.

Bu lezzet tüm Türkiye’nin

Kendi arazilerimiz üzerinde, yeni nesil sert ve yumuşak çekirdekli yaklaşık 65.000 sertifikalı meyve ağacı bulunuyor.

Çiftliğimizde modern tarım teknikleri, İyi Tarım Uygulamaları, Global GAP sertifikaları ışığında, alanında deneyimli ziraat mühendisleri ve uluslararası tarım danışmanları ile izlenebilir tarım kriterlerine uygun meyve üretimi ve satışı gerçekleştiriliyor. İnsan ve çevre sağlığı açısından kalıntı içermeyen sağlıklı ürünlerimiz ile nesilden nesile vazgeçilmeyen tat olma yolunda ilerliyoruz.