Nuribey Çiftliği

Çukurova’nın bereketli topraklarından yurdun dört bir yanına…

Dalındaki Tazelikle Kapınıza Teslim

Kurucumuz Yüksek Ziraat Mühendisi Nuri Çomu’nun tarıma sevgisi ve hassasiyetinden doğan Nuri Bey Çiftliği’nde yetiştirilen meyveler, dalındaki tazelikle kapıya teslim ediliyor. Tadı, kokusu ve doğallığıyla eşsiz meyve lezzeti arayanlar online meyve satış sitesi www.nuribeyciftligi.com’da buluşuyor.

NÇS Tarım güvencesiyle hizmet veren online meyve satış sitesi www.nuribeyciftligi.com’da yaş meyvenin yanı sıra ilave koruyu ve katkı maddesi kullanılmadan, hijyenik ortam kurutularak üretilen kuru meyvelerde bir tıkla adrese teslim ediliyor.

Bu Lezzet Tüm Türkiye’nin

Nuri Bey Çiftliği’nde modern tarım tekniklerinin yanı sıra ‘İyi Tarım Uygulaması’ ve ‘Global GAP’ sertifikalarının güvencesiyle taze meyvecilikte 8 çeşit erik,1 çeşit şeftali, 2 çeşit nar, 2 çeşit nektarin, 4 çeşit portakal, 2 çeşit greyfurt, 1 çeşit hurma, 3 çeşit limon, 1 çeşit elma, 5 çeşit mandalina, ağaç kavunu (şadok), pitaya ve 2 çeşit muz yetiştiriliyor.

Doğallıkla yetiştirilen meyveler, modern hijyen tesislerde kurutuluyor. Pestili çıkarılan meyveler yeterli ve dengeli beslenmeyi önemseyen tüketiciyle online satış platformu üzerinden buluşturuluyor.

Nuri Bey Çiftliği, insan ve çevre sağlığı açısından sorunsuz, sağlıklı ürünler ile nesilden nesle vazgeçilmeyen tat olma yolunda ilerliyor.