Meyvecilikte Lider Marka

Hakkımızda

NÇS Tarım, 2006 yılında dünyanın en verimli ovalarından biri olan Çukurova’da, kendi arazileri üzerinde kuruldu. İklimsel yapısı nedeniyle Kuzey Yarım Küre’de turfanda ürünleri elde eden bereketli topraklar üzerinde bulunan NÇS Tarım’ın yeni nesil sert ve yumuşak çekirdekli 87 bin sertifikalı meyve ağacı bulunmaktadır. Üretim alanlarında 2 çeşit nektarin, 1 çeşit şeftali, 8 çeşit erik, 1 çeşit elma, 2 çeşit nar, 5 çeşit mandalina, 2 çeşit limon, 1 çeşit hurma, 1 çeşit portakal, 2 çeşit muz, 2 çeşit pitaya (ejder meyvesi) yetiştirilmektedir.

Tarımın yükselen değeri NÇS Tarım, iç ve dış pazara yönelik meyve üretimini, en modern tarım tekniklerini kullanarak, seçkin türlerle, yüksek kalite ve tonajda gerçekleştirmektedir. Meyvecilikte lider marka olmayı hedefleyen NÇS Tarım, alanında deneyimli ziraat mühendisleri, yurtiçi ve yurtdışı danışmanları ile uluslararası izlenebilir tarım kriterlerine uygun meyve üretimi yapar. NÇS Tarım, insan ve çevre sağlığı açısından kalıntı içermeyen, yetiştirdiği sağlıklı ürünler ile Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’nun en önemli meyve tedarikçilerinden biridir.

Modern tarımın altyapısını bünyesinde barındıran NÇS Tarım, yurtdışı üretim standartlarında üretim yaptığını belgeleyen ‘Global GAP’ ve yurtiçinde güvenilir üretim yaptığına ilişkin ‘İyi Tarım Uygulamaları’ sertifikalarına sahiptir.

Yüksek Ziraat Mühendisi Nuri Çomu’nun Çukurova’nın bereketli topraklarına attığı ilk adımın üzerinden geçen yaklaşık yarım asırlık süre içerisinde bir verip bin aldığımız topraklarda NÇS Tarım ‘Dalındaki Tazelikle Kapınıza Teslim’ sloganıyla ‘Sunmey’, ‘Sunnar’ ve ‘Tatlı Sert’ markalarına ‘Nuri Bey Çiftliği’ markasını da eklemiştir. Nuri Bey Çiftliği, www.nuribeyciftligi.com meyve satış sitesi ile yaş ve kuru meyveciliğin aranan markası ve hanelerin vazgeçilmez tadı haline gelmiştir. Online meyve alışveriş imkânı sunan www.nuribeyciftligi.com adresinden verilen sipariş, dalından toplanan meyveleri aynı tazelikle adresinize ulaştırır.