NÇS TARIM

Meyve Üretiminde Taptaze Yaklaşımlar

NÇS Tarım, 2006 yılında dünyanın en verimli ovalarından biri olan Çukurova’da, kendi arazileri üzerinde kuruldu. İklimsel yapısı nedeniyle Kuzey Yarım Küre’de turfanda ürünleri elde eden bereketli topraklar üzerinde bulunan NÇS Tarım’ın 51 bin sertifikalı meyve ağacı bulunmaktadır. Üretim alanlarında hurma, portakal, limon, mandalina, muz, greyfurt, ağaç kavunu, ejder meyvesi ve çarkıfelek yetiştirilmektedir.

Tarımın yükselen değeri NÇS Tarım, iç ve dış pazara yönelik meyve üretimini, en modern tarım tekniklerini kullanarak, seçkin türlerle, yüksek kalite ve tonajda gerçekleştirmektedir. Meyvecilikte lider marka olmayı hedefleyen NÇS Tarım, alanında deneyimli ziraat mühendisleri, yurtiçi ve yurtdışı danışmanları ile uluslararası izlenebilir tarım kriterlerine uygun meyve üretimi yapmaktadır. NÇS Tarım, insan ve çevre sağlığı açısından kalıntı içermeyen, yetiştirdiği ürünler ile Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’nun en önemli meyve tedarikçilerinden biridir.

Modern tarımın altyapısını bünyesinde barındıran NÇS Tarım, yurtdışı üretim standartlarında üretim yaptığını belgeleyen “Global GAP” ve yurtiçinde güvenilir üretim yaptığına ilişkin “İyi Tarım Uygulamaları” sertifikalarına sahiptir.

Yüksek Ziraat Mühendisi Nuri Çomu’nun Çukurova’nın bereketli topraklarına attığı ilk adımın üzerinden geçen yarım asırlık süre içerisinde bir verip bin aldığımız topraklarda NÇS Tarım “Dalındaki Tazelikle Kapınıza Teslim” sloganıyla Nuri Bey Çiftliği markası, www.nuribeyciftligi.com meyve satış sitesi ile yaş ve kuru meyveciliğin aranan markası ve hanelerin vazgeçilmez tadı haline gelmiştir. Online meyve alışveriş imkânı sunan www.nuribeyciftligi.com adresinden verilen sipariş, dalından toplanan meyveleri aynı tazelikle adresinize ulaştırır.

NÇS Tarım, CNA markasının CCFLY-HP ürünü Türkiye’de ilk defa üretilen, özel protein formüllü sıvı besin+tuzak cezbedicisidir. CC FLY-HP Akdeniz Meyvesineği istilasını kontrol altına almak için kullanılan yüksek etkili ve yenilikçi bir kitle yakalama tuzağıdır. Ayrıca, formülü insektisit içermemesinden ve insektisit ile kullanılması gerekmediğinden dolayı tamamen ekolojik olan bir çözümdür.